Her türden eşyanız depolarımızda tutulabilmektedir. Bunlar Ev eşyası ofis eşyası askılı askısız tekstil ürünleri fuar ürünleri fabrika eşyaları banka eşyaları standlar özel eşyalar yazlık eşyalar çeyiz eşyaları öğrenci eşyaları piyano koltuk takımı yemek takımı vb. gibi tür  ve çeşidi her ne olursa olsun tümü depolarımızda muhafaza edilmektedir.
Maltepe nakliyat depoları günün her saatinde uzman ve yetkili kişiler tarafından birebir ve kamera sistemiyle izlenip korunmaktadır. Güvenlik önlemleri aldığımız depolarımızda herhangi bir olumsuz duruma karşı çalınma yangın su baskını veya kazaya karşı bir eşyanın herhangi bir yönden ileride karşılaşacabileceği zararı gidermek için önceden ödenen prim karşılığında işin muhatabı firmayla yapılan iki taraflı bağlantı sözleşmesi uygulamamız bulumaktadır.

Maltepe evden eve nakliyat ekibi deneyimli tecrübeli eğitimli ve işinde uzman personelden  oluşmaktadır. Müşterisine verdiği değeri gösterdiği özeni müşterisinin eşyalarınada yansıtan firma olarak depolarımıza emanet bıraktığınız eşyalarınızı her türlü kaza ve zarardan korumak güvenliğini sağlamak bizim için en temel prensibimizdir. Depolarımız hijyenik düzenli planlı ve güvenlidir. Herhangi bir kazaya veya olumsuz duruma meyil vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.