Taşıma işlemi başlangıcında sizleri ve çalışanlanları yönlendirme amacıyla taşınacak eşyalarda tesbitler yapan bilgi düşünce ve onayına başvurulan bilirkişi raporu hazırlayarak işlemin planlı yürütülmesini sağlayan eksper hizmeti ile sorunsuz yerinde hızlı ve güvenli taşıma işlemi başlamaktadır.
Maltepe nakliyat tarafından tesbit edilen ürünleriniz depolara alınarak özel ambalaj ve paketleme yapılarak taşınma için hazırlanmaktadır. Taşıma araçlarımız 16 24 39 48 100 m3 boyutlarında yüksek standartlarda olup gerekli tüm işlemlere sahiptir. Araçlar delikli sistemli askı sistemli özel dizayn edilmiş toz geçirmezlik gibi özelliklere sahiptir.
Taşınacak ürünleriniz pantalonlar ceketler  etekler takımlar formalar elbiseler triko kazaklar deri montlar kabanlar vs. gibi çeşitli tür ve ebatlarda olabilir. Hiç sorun değil her biri özenle ambalajlanarak ve kolileme işlemi yapılarak düzenli bir şekilde birbirine karışmadan hijyenik araç ortamında hızlı ve güvenli olarak zamanında adrese teslim edilmektedir.Maltepe nakliyatın askılı taşımacılık şehir içi askılı taşımacılık şehirler arası askılı taşımacılık adresten adrese askılı taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapılacak işlem öncesinde eşyalarınızı garanti kapsamına alarak firmamızla yapacağınız herhangi bir yönden ileride karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için önceden ödenen prim karşılığında yapılan iki taraflı bağlantı sözleşmesiyle ürünleriniz için sigorta hizmeti sunmaktayız.