Bir Doğa harikası olan istanbul un Adalar ilçesine evinizi taşımak sıradan bır evden eve nakliyat işinden biraz daha teferruatlı bir işlemdir.
adalarevdenevenakliyatBunun sebebi de kara yoldan adaya ulaşmak imkansız olduğundan adaya taşınacak eşyaların hangi araçla nasıl taşınacağıdır.
Adaya Nasıl Taşınabilirim ?
Adalar Evden Eve Nakliyat Bu soruya cevap verebilmemiz için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp expertiz hizmeti almanız gerekmektedir Adaya taşınma sadece önceden izin alınma yöntemi ile gerçekleştirilmektedir ve expertiz hizmeti sayesinde adaya gidecek araç ebatı belirlernir firmamız filosunda 3 farklı boyutta taşıma kamyonu mevcuttur.
Expertiz Hizmeti nedir Nasıl Alabilirim 
Expertiz hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz verilen bir hizmet olup Eşyalarınızı taşıyacak uygun araç seçimi ve taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması için yapılır
Experiz hizmeti sonuncunda ;Adalar ilçesine taşınacak eşyalar için uygun araç seçimi yapılır.Adaya gidecek araç ebatı önemlidir, Feribot harcı araç büyüklüğüne  göre değişmektedir
Hangi adaya gittiğimin önemi var mı?
Eşyalarınızın heybeliada , Büyükada , Kınalıada, ve Burgaz adaya nakliyesi arasında herhangi bir fark yoktur bunlar dışında kalan adalar için ücret ve taşıma farkı mevcuttur
Adalara Nakliye Kamyonu Nasıl gidecek?kınalıadaevdenevenakliyat
Eşyalarınız için uygun araç seçildikten sonra firmamız tarafından adalar belediyesinden randevu alınarak taşıma günü için feribot sırası alınır ve feribot harrcı yatırılır. harç makbuzu dilerseniz tarafınıza ulaştırılacaktır.
Harcı ben ödeyebilirmiyim ?
Dileyen müşterimiz bu harç yatırma işlemini kendiside yapabilecektir.
Harç işlemi Yapıldıktan sonra taşıma gününden bir gün önce eşyalarınız evden eve nakliyat kamyonuna yüklenecektir. taşıma günü feribot sabah erken kalktığından taşıma süresi yetmeyeceği için adalara yapılan nakliye işlemleri en az iki gün sürmektedir.
Eşyalarım o akşam nerede kalacak_?
Taşıma gününden önce nakliyat kamyonuna yüklenen eşyalar firmamızın güvenliği altında olup araçlardan bir daha indirilmeyerek garaja getirilir ve sabah garajdan çıkıp doğrudan kartal maltepe bölgesinden kalkan feribota binerek adaya ulaştırılır.
Adalara Taşıma sırasında hangi hizmeler verilmektedir ?
eşyalarınızn monte demonte ambalajı yğkleme ve boşaltması dadil komple evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. taşıma öncesi sözleşme imzalanır ve sözleşme size mail yoluyla iletilir.
Firmamız Adalara nakliye hizmetinde İstanbul da tek adrestir. …

Elemanlarımız uzman olmadan hiç bir ağır eşya taşıma yetkisine sahip olamayacaktır.

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler not alınarak hizmet alınacak gün uzman elemanlarımızca tüm eşyalarınız paketlenerek araca taşınır,taşındıktan sonra ise araçta bulunan bir başka elemanımız eşyaların zarar görmeden kamyonla naklinin gerçekleşebilmesi için güzel bir şekilde istif eder.

Tüm bu gerçekleşmelerden sonra memnuniyetinizi tarafımıza bildirmeniz ise ricamızdır.

adalar Burgaz ada evden eve nakliyat

adalar Heybeli ada evden eve nakliyat

adalar Kınalı ada evden eve nakliyat